- -86,92 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 50 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Специални функции | Самодиагностика |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.45 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.12 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Коефицент на затопляне COP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 560 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 63 dB |
| Дължина Външно устройство | 1002 мм |