- -86,92 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 50 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Consum nominal (răcire) | 1.45 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.12 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de încălzire COP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 560 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 1002 mm |