- -25,99 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Термостат |
| Вграден вентилатор | Не |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2500 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Степени на мощност | 1000 W, 1500 W, 2500 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |