- -25,99 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Termostat |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2500 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 м² |
| Valori trepte putere | 1000 W, 1500 W, 2500 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |