
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Защита срещу замръзване, Таймер, Wi-Fi, Дистанционно управление, Защита от преобръщане, Автоматичен режим |
| Вграден вентилатор | Не |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 25 м2 |
| Степени на мощност | 2000 W, 1800 W |
| Височина | 43 cm |
| Ширина | 70 cm |
| Дълбочина | 22 cm |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |