Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Регулируем термостат, Защита от прегряване, Дръжка за пренасяне |
| Вграден вентилатор | Не |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 22 m2 |
| Степени на мощност | 2000 W, 750 W, 1250 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |