Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Προστασία από υπερθέρμανση, Λαβή μεταφοράς |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 22 m2 |
| Επίπεδα ισχύος | 2000 W, 750 W, 1250 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |