(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Бял |
| Цвят | Бял |
| Функции | Регулируем термостат, Индикаторна светлина, Защита от прегряване, Колела за лесно преместване |
| Вграден вентилатор | Не |
| Защитен клас | IPX4 |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Стена, Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 m2 |
| Степени на мощност | 2000 W, 1000 W |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |