(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Alb |
| Culoare | Alb |
| Functii | Termostat reglabil, Indicator luminos, Protecția împotriva supraîncălzirii, Roți pentru a vă deplasa ușor |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Clasa de protectie | IPX4 |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Perete, Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m2 |
| Valori trepte putere | 2000 W, 1000 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |