
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Пластмасов |
| Цвят | Бял/Черен |
| Функции | Безопасност и защита от прегряване, Защита при падане |
| Вграден вентилатор | Не |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 m2 |
| Степени на мощност | 2000 W, 750 W, 1250 W |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 62 cm |
| Дълбочина | 24.5 cm |
| Тегло | 3.5 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 60 месеца |