
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb negru |
| Functii | Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii, Protecția în cădere |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m2 |
| Valori trepte putere | 2000 W, 750 W, 1250 W |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 62 cm |
| Adancime | 24.5 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 60 luni |