- -45,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Функции | Безшумен, LED дисплей, Защита от деца, Дистанционно управление чрез смартфон, Wi-Fi, Автоматично изключване, Защита срещу водни пръски, Бързо загряване, Ниска консумация на енергия, Защита при падане, Лесен монтаж, Автоматичен режим, Remote app control, Автоматична терморегулация |
| Вграден вентилатор | Не |
| Защитен клас | IP 24 |
| Максимална мощност | 500 W |
| Място за монтиране | Стена |
| Препоръчителна площ на помещение | 12 m2 |
| Височина | 50 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 1.1 cm |
| Тегло | 7.9 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 36 месеца |