- -45,00 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Υλικό στέγασης | Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Σιωπηλός, Οθόνη LED, Προστασία από παιδιά, Τηλεχειριστήριο μέσω smartphone, Wi-Fi, Αυτόματη απενεργοποίηση, Защита срещу водни пръски, Γρήγορη θέρμανση, Ниска консумация на енергия, Προστασία από πτώση, Εύκολη εγκατάσταση, Αυτόματη λειτουργία, Remote app control, Автоматична терморегулация |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Κατηγορία προστασίας | IP 24 |
| Μέγιστη ισχύς | 500 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 12 m2 |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 1.1 cm |
| Βάρος | 7.9 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 36 μήνες |