- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 32 l |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Тип отваряне на капак | Ръчно |
| Височина | 39.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Диаметър | 25 cm |