- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 32 l |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Χειρός |
| Υψος | 39.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Διάμετρος | 25 cm |