Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Инокс |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 3 l |
| Функции | Без отпечатъци |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Кръгла |
| Тип отваряне на капак | Ръчно |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Тегло | 0.9 Kg |
| Диаметър | 18 cm |