Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Капакът от неръждаема стомана се сваля лесно и торбичките се подменят бързо и удобно. Вътрешната пластмасова кофа също се вади лесно.
В комплект със скоба от неръждаема стомана, с която лесно се монтира към стената. Самият кош също се сваля лесно от стената за цялостно почистване.
Пластмасовата основа на коша предотвратява едновременно повреждането на пода и приплъзването на коша.
Съвместим с торби за смет с връзки Brabantia PerfectFit размер А, които се поставят и изваждат бързо и лесно, а краищата им гарантирано не стърчат навън от коша.
Моделът Fingerprint Proof е произведен от специално обработена неръждаема стомана, така че по повърхостта й да не остават следи от пръсти - за още по-добра естетика, за по-лесна поддръжка и за повече хигиеничност.
Ако искате да създадете елемент на дизайнерски интериор в банята и тоалетната, можете да съчетаете цветово този кош с четка за тоалетна, държач за тоалетна хартия и диспенсър за сапун от Brabantia. А в сериите Matt Steel и Brilliant Steel можете да добавите и държач за резервна тоалетна хартия в същия стил.
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Λειτουργίες | Χωρίς δακτυλιές |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Χειρός |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Βάρος | 0.9 Kg |
| Διάμετρος | 18 cm |