Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 20 l |
| Форма | Цилиндър |
| Тип отваряне на капак | Ръчно |
| Височина | 46.7 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Диаметър | 29 cm |