Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 20 l |
| Forma | Cilindru |
| Tipul deschiderii capacului | Mână |
| Înălţime | 46.7 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Diametru | 29 cm |