Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 60 l |
| Брой отделения | 2 |
| Форма | Правоъгълна |
| Тип отваряне на капак | Ръчно |
| Височина | 81.5 cm |
| Ширина | 54.5 cm |
| Тегло | 7.5 cm |