Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
С уникален дизайн, великолепни цветове и разнообразна функционалност - серия от специални цветове Mineral.
Стабилни, благодарение на регулируемите си неплъзгащи се крака.
Естетични и функционални: можете да поставите коша ви до стена или в ъгъл, за да спестите място.
Снабдени със Soft Touch системата на Brabantia, осигуряваща плавно отваряне и затваряне само с едно докосване на ръката.
Лесни за почистване и без опасност от разсипване на отпадъци поради големия отвор и перфектната височина.
Двете вътрешни пластмасови кофи с вместимост от 30 литра, които се слагат и вадят много лесно, са идеални за разделно събиране на отпадъците.
Съвместими с удобни за поставяне торби за смет Brabantia PerfectFit с размер О (една малка мострена ролка е включена като подарък в комплекта).
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 60 l |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Χειρός |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Βάρος | 7.5 cm |