- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Вместимост: 36 литра
- Soft Touch система: Плавно и безшумно отваряне и затваряне с едно докосване
- Дизайн: Уникален, подходящ за поставяне до стена или в ъгъл
- Регулируеми и неплъзгащи се крачета за стабилност
- Голям отвор за лесно използване без разсипване
- Лесно почистване благодарение на подвижната вътрешна кофа
- Торбички за смет: Съвместим с Brabantia PerfectFit размер М (включена тестова ролка)
- Изработен от 25% рециклиран материал, 98% рециклируем след употреба
- Подходящи за разделно събиране на отпадъци у дома
- Размери:
Височина: 68 см
Ширина: 54 см
Дължина: 31.2 см
- Максимална височина при отворен капак: 93 см
- Цвят: Бежовпни цветове и разнообразна функционалност.
Стабилни, благодарение на регулируемите си неплъзгащи се крака.
Естетични и функционални: можете да поставите коша ви до стена или в ъгъл, за да спестите място.
Снабдени със Soft Touch системата на Brabantia, осигуряваща плавно отваряне и затваряне само с едно докосване на ръката.
Лесни за почистване и без опасност от разсипване на отпадъци поради големия отвор и перфектната височина.
Вътрешната пластмасова кофа с вместимост от 36 литра се поставя и вади много лесно за почистване.
Съвместими с удобни за поставяне торби за смет Brabantia PerfectFit с размер R (една малка мострена ролка е включена като подарък в комплекта).
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Бежов |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 36 l |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Правоъгълна |
| Тип отваряне на капак | Touch |
| Височина | 68 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Диаметър | 31.2 cm |