- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Bej |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 36 l |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Tipul deschiderii capacului | Touch |
| Înălţime | 68 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Diametru | 31.2 cm |