- -7,67 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Мощност | 2500 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Термостат, Крачета против приплъзване |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Нормална нагревателна зона | 1 |
| Тип нагревателна зона | Стандартна |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 51 cm |
| Дълбочина | 26 cm |