- -7,67 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Steelul emailat |
| Putere | 2500 W |
| Functii | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Termostat, Picioare anti-alunecare |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Arzator mic | 1 |
| Arzator normal | 1 |
| Tip arzator | Standard |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 51 cm |
| Adancime | 26 cm |