- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Чугун, Стомана |
| Мощност | 1500 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Крачета против приплъзване |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Нива на мощност | 3 |
| Брой нагреватели | 1 |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Ширина | 31 cm |
| Гаранция | 24 месеца |