- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, Ατσάλι |
| Εξουσία | 1500 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικά πόδια |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 1 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Πλάτος | 31 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |