- -2,05 €
- Изчерпано
Единичен газов котлон BURGAS BRG101W. Лек и компактен, той е подходящ за бързо и лесно приготвяне на топли ястия сутрин, обед и вечер.
- Мощност: 1900 W
- Работен газ: Пропан-бутан
- Налягане: 30 мбар
- Тегло: 2 кг
- Размери: 34.5 х 31.5 х 11 см
- Разход на газ: 0.138 кг/ч
- Да се използва само на проветриви места
- Произведен е само за ползване на открито
- Произведен в Турция
* Уредът е подходящ за използване само с газова бутилка. Не е възможно свързване с газопреносната мрежа.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Единичен газов котлон BURGAS BRG101W. Лек и компактен, той е подходящ за бързо и лесно приготвяне на топли ястия сутрин, обед и вечер.
- Мощност: 1900 W
- Работен газ: Пропан-бутан
- Налягане: 30 мбар
- Тегло: 2 кг
- Размери: 34.5 х 31.5 х 11 см
- Разход на газ: 0.138 кг/ч
- Да се използва само на проветриви места
- Произведен е само за ползване на открито
- Произведен в Турция
* Уредът е подходящ за използване само с газова бутилка. Не е възможно свързване с газопреносната мрежа.
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Мощност | 1900 W, 1900 W |
| Функции | Крачета против приплъзване |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Височина | 11 cm, 11 cm |
| Ширина | 31.5 cm, 31.5 cm |
| Дълбочина | 34.5 cm, 34.5 cm |