- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα
Μονή εμαγιέ εστία υγραερίου & καπάκι BURGAS BRG101W είναι κατάλληλη για γρήγορη και εύκολη προετοιμασία ζεστών γευμάτων το πρωί, το μεσημεριανό και το βράδυ.
Διαθέτει συμπαγές, σταθερό και εύκολο στη συντήρηση σώμα.
- Ισχύς: 1900 W
- Αέριο λειτουργίας: Προπάνιο-βουτάνιο
- Πίεση: 30 mbar
- Βάρος: 2 κιλά
- Διαστάσεις: 34,5 x 31,5 x 11 cm
- Κατανάλωση αερίου: 0,138 kg/h
- Να χρησιμοποιείται μόνο σε αεριζόμενους χώρους
- Είναι ιδανική για εξοχικές κατοικίες, ενοικιαζόμενα δωμάτια και camping
- Παράγεται στην Τουρκία
* Η συσκευή είναι κατάλληλη μόνο για χρήση με φιάλη υγραερίου. Δεν είναι δυνατή η σύνδεση στο δίκτυο αερίου.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Μονή εμαγιέ εστία υγραερίου & καπάκι BURGAS BRG101W είναι κατάλληλη για γρήγορη και εύκολη προετοιμασία ζεστών γευμάτων το πρωί, το μεσημεριανό και το βράδυ.
Διαθέτει συμπαγές, σταθερό και εύκολο στη συντήρηση σώμα.
- Ισχύς: 1900 W
- Αέριο λειτουργίας: Προπάνιο-βουτάνιο
- Πίεση: 30 mbar
- Βάρος: 2 κιλά
- Διαστάσεις: 34,5 x 31,5 x 11 cm
- Κατανάλωση αερίου: 0,138 kg/h
- Να χρησιμοποιείται μόνο σε αεριζόμενους χώρους
- Είναι ιδανική για εξοχικές κατοικίες, ενοικιαζόμενα δωμάτια και camping
- Παράγεται στην Τουρκία
* Η συσκευή είναι κατάλληλη μόνο για χρήση με φιάλη υγραερίου. Δεν είναι δυνατή η σύνδεση στο δίκτυο αερίου.
Χαρακτηριστικά
Котлони |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Εξουσία | 1900 W, 1900 W |
| Λειτουργίες | Αντιολισθητικά πόδια |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 1 |
| Υψος | 11 cm, 11 cm |
| Πλάτος | 31.5 cm, 31.5 cm |
| Βάθος | 34.5 cm, 34.5 cm |