- -7,67 €

- Мощност: 2500 W - 300ºC само за 30 секунди
- Размери:
Ширина: 50 см
Дълбочина: 30 см
Височина: 7 см
- Стъклокерамичен плот
- Светлинни индикатори
- Температурен контрол с 5 степени
- Термостат
- 2 зони за готвене с диаметър от 15 см
- Подходящ за всички видове тенджери и тигани с плоско дъно
- Неплъзгащи се крачета
- Цвят: Черен
- Тегло: 2 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

У дома или на път? С мощност от 2500 W готвенето никога не е било токова лесно. Този керамичен котлон с инфрачервено нагряване може да се види навсякъде. Изчистеният дизайн е в хармония с всички кухненски стилове и идеално допълва красиво подредена маса.
- Мощност: 2500 W - 300ºC само за 30 секунди
- Размери:
Ширина: 50 см
Дълбочина: 30 см
Височина: 7 см
- Стъклокерамичен плот
- Светлинни индикатори
- Температурен контрол с 5 степени
- Термостат
- 2 зони за готвене с диаметър от 15 см
- Подходящ за всички видове тенджери и тигани с плоско дъно
- Неплъзгащи се крачета
- Цвят: Черен
- Тегло: 2 Kg
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стъкло |
| Мощност | 2500 W |
| Функции | Автоматично изключване, Защита против прегряване, Крачета против приплъзване, Температурен контрол |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Тип нагревателна зона | Стандартна |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 30 cm |
| Гаранция | 36 месеца |