- -7,67 €

Acasa sau in deplasare? Cu o putere de 2500 W, gatitul nu a fost niciodata atat de usor. Aceasta plita ceramica cu incalzire cu infrarosu poate fi vazuta peste tot. Designul curat este in armonie cu toate stilurile de bucatarie si completeaza perfect o masa frumos aranjata.
- Putere: 2500W - 300ºC in doar 30 sec.
- Dimensiuni: Latime: 50 cm, Lungime: 30 cm, Inaltime: 7 cm
- Plita vitroceramica
- Indicatoare luminoase
- Controlul temperaturii cu 5 grade
- Termostat
- 2 zone de gatit cu diametrul de 15 cm
- Potrivit pentru toate tipurile de oale si tigai cu fund plat
- Picioare antiderapante
- Culoare neagra
- Greutate: 2 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Acasa sau in deplasare? Cu o putere de 2500 W, gatitul nu a fost niciodata atat de usor. Aceasta plita ceramica cu incalzire cu infrarosu poate fi vazuta peste tot. Designul curat este in armonie cu toate stilurile de bucatarie si completeaza perfect o masa frumos aranjata.
- Putere: 2500W - 300ºC in doar 30 sec.
- Dimensiuni: Latime: 50 cm, Lungime: 30 cm, Inaltime: 7 cm
- Plita vitroceramica
- Indicatoare luminoase
- Controlul temperaturii cu 5 grade
- Termostat
- 2 zone de gatit cu diametrul de 15 cm
- Potrivit pentru toate tipurile de oale si tigai cu fund plat
- Picioare antiderapante
- Culoare neagra
- Greutate: 2 Kg
Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 2500 W |
| Functii | Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Picioare anti-alunecare, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Tip arzator | Standard |
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Garanție | 36 luni |