- -3,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив, Син |
| Тип продукт | Преса за картофи |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 10.1 cm |
| Дължина | 30.7 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |