- -3,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Преса за картофи |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 10.1 cm |
| Μήκος | 30.7 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |