- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив, Син |
| Тип продукт | Шпатула за палачинки |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 15.5 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |