- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Шпатула за палачинки |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 15.5 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |