- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Лъжица за препенване |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Стомана |
| Материал | Стомана |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |