- -2,56 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Лъжица за препенване |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Oţel |
| Material | Oţel |
| Lăţime | 9.5 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |