- -2,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Форма за лед |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Силикон |
| Ширина | 10.5 cm |
| Дължина | 22.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |