- -2,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Forma cuburi de gheata |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Silicon |
| Lăţime | 10.5 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |