- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Тип продукт | Шабер |
| Съдържание пакет | 1 х Шабер |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | ABS |
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Ширина | 4.5 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Тегло | 0.04 Kg |
| Дебелина | 1.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |