- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip produs | Шабер |
| Pachet de conținut | 1 х Шабер |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | ABS |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Greutate | 0.04 Kg |
| Grosime | 1.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |