
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Инокс, Сив |
| Тип продукт | Комплект |
| Брой | 6 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Стомана, Пластмаса |
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Тегло | 0.7 Kg |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |