
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Inox, Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 6 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Oţel, Plastic |
| Material | Oţel, Plastic |
| Lăţime | 12 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Greutate | 0.7 Kg |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |