- -8,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Комплект |
| Брой | 4 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Силикон |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Ширина | 14 cm |
| Дължина | 32.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |