- -8,69 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Αριθμός | 4 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Σιλικόνη |
| Υλικό | Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |