- -5,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Тип продукт | Комплект |
| Брой | 3 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Стомана, Силикон |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 31.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |