- -5,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 3 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Oţel, Silicon |
| Lăţime | 15 cm |
| Lungime | 31.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |