- -3,52 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Кафяв |
| Съдържание пакет | 1 х Точилка |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Дърво |
| Ширина | 8 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |