- -3,52 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Maro |
| Pachet de conținut | 1 х Точилка |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Lemn |
| Lăţime | 8 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |