- -2,05 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Отварачка за консерви |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | ABS |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 6.5 cm |
| Дължина | 15.5 cm |
| Дебелина | 5.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |